info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Betonavimas

Svarbus klausimas statant ar remontuojant būstą – grindų betonavimas. Tai nėra toks įprastas veiksmas, kaip vinies įkalimas ar kilimo patiesimas. Žinoma, įgudusiems specialistams išbetonuoti reikiamą plotą – laisvai įgyvendinamas tikslas. Tuomet visi keblumai (pavyzdžiui, galvojimas, kokio storio betono sluoksnis reikalingas) tampa paprastais dalykais.

Kodėl apskritai betonas? Gal verčiau kas nors paprastesnio? Kaip jau minėta, patyrusiems šios srities specialistams, žinantiems visą darbų eigą ir turintiems praktinės patirties, išbetonuoti patalpą nėra sudėtinga. O į klausimą „kodėl betonas?“ galima atsakyti bent keliais punktais.

  • Dėl ilgaamžiškumo. Nei susiklaipys, nei supus, nei kaip nors kitaip susidėvės.
  • Dėl izoliacinių savybių. Grindys sandarios, o tai vienas iš rūpimų pageidavimų statant naują ar remontuojant seną namą. Ne tik šilčiau, bet ir mažesnė graužikų tikimybė.
  • Dėl paprastesnio grindų klojimo. Betonuojama laikantis didžiulio tikslumo. Žodis „skrupulinga“ čia puikiai tinka, o gal net yra truputį kuklus… Jei bent kartą bandėte dėti vadinamas „plaukiojančias“ grindis ant neidealiai lygaus paviršiaus, vadinasi, įsitikinote, koks tai vargas. Kai pagrindas kokybiškai išbetonuotas, tokių problemų nelieka. Grindų danga gražiai „gula“, ir nereikia nervintis, kad kas nors klaipysis ar girgždės.
  • Dėl estetikos. Kaip minėta ankstesniame punkte, betonuojama itin lygiai, o tai lemia ne tik sklandesnį grindų klojimą. Atsiranda galimybė užtikrinti, kad jos bus sudėtos itin estetiškai. Jokių nereikalingų plyšių ar nuokrypių.
  • Dėl universalumo. Ant išbetonuoto paviršiaus galima tiesti įvairią grindų dangą. Taigi, net jeigu nesate šimtu procentų apsisprendę, kokią grindų dangą rinksitės, betonas vis tiek yra tinkamas pagrindas.

Daug klausimų žmonėms kelia rūsio betonavimas. Tiek pirmame aukšte, tiek rūsyje neretai reikia nukasti, išlyginti ir sutankinti gruntą; gali būti reikalinga ir vibroplokštė. Kiekvienas atvejis individualus, ir kaskart labai praverčia meistrų įvertinimas. Todėl kviečiame susisiekti ir aptarti statybų arba remonto planus.

Jei Jūsų prioritetų sąraše yra grindų betonavimas – kreipkitės, turime ne tik žinių bei patirties bagažą, bet ir visą įrangą, kuria profesionaliai naudojantis gaunamas puikus rezultatas. Patyrę meistrai užtikrina, kad siekiamas rezultatas nenusileistų lūkesčiams.