info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Glaistymas ir dažymas

Mes visi norime mėgautis jaukiais namais. Po darbo sugrįžti ten, kur gražu, kur gera ir patogu. Be abejo, smagu, kai būstas atrodo gražiai iš išorės, bet ne mažiau svarbu, kad viduje tvyrotų maloni atmosfera. O ją užtikrinti padeda kokybiškai, patinkančia spalva nudažytos sienos ir lubos.

Prieš sienų dažymą labai svarbus etapas yra glaistymas.

Glaistymas – tai sienų ir lubų paviršiaus išlyginimas ir paruošimas galutinei apdailai. Dažniausiai glaistomi tinkuoti paviršiai ir gipso plokštės, rečiau – betonas ir mūras.

Glaistymo darbai ir pačių glaistų techninių charakteristikų pasirinkimas priklauso nuo numatytos galutinės apdailos: paviršiai skirtingai paruošiami dažyti, tapetams ir keraminėms plytelėms klijuoti ar dengti dekoratyviniu tinku.

UAB Apdailita LT prisiima visišką atsakomybę už darbų kokybę, atitinkančią „Knauf“ kokybės kriterijus. Kitos kokybės vertinimo skalės Lietuvoje kol kas nėra. Todėl vertinantiems kokybišką paviršiaus paruošimą tikslinga pasikliauti aiškiais „Knauf“ kriterijais.

Kokybiškas, profesionalus sienų dažymas yra visiška priešingybė mėgėjiškajam „tept lept“ principui.

172

Renkantis sienų ir lubų apdailos meistrus ir priemones aktualu daug dalykų:

  • Kokių konkrečiai darbų prireiks? Ar paviršius tinkamas gruntuoti ir dažyti, ar pirmiausia teks glaistyti ir lyginti?
  • Ką daryti, jei namas senas?
  • Kokios priemonės ir medžiagos bus naudojamos?
  • Kiek laiko viskas truks?
  • Kiek kainuos?

Yra atsakymai į kiekvieną klausimą. Pakonsultuos ir geriausią sprendimą priimti padės UAB Apdailita LT savo srities specialistai, sukaupę vertingą apdailos darbų patirtį. O naudojant modernias priemones darbai vyksta dar šauniau, nei galima tikėtis. Visas procesas orientuotas į puikų galutinį rezultatą – į komfortiškus ir jaukius namus, kuriuose estetika tiesiog nepakartojama.

Nepriklausomai nuo namo amžiaus ar kitų ypatybių, atsakingas darbas duoda vaisių. Štai nelygios sienos ar lubos įgauna visai kitokį vaizdą. Būsto vietos, anksčiau variusios į neviltį, gali tapti pačiomis mėgstamiausiomis. Ten, kur trūksta preciziškumo ar estetikos, savo darbą išmanantys apdailos meistrai gali sukurti visišką kontrastą.

Atvirai ir atsakingai konstatuojame:

UAB Apdailita LT atliktų darbų nuotraukos PRIEŠ ir PO gali užgniaužti kvapą.

Tačiau visų svarbiausia suvokti, kaip ką ir po ko atlikti. Šioje srityje labai lengva pridaryti broko. Išeitis akivaizdi – kreiptis į patyrusius specialistus, kurie dirba itin preciziškai ir geba užtikrinti visapusišką kokybę. Pavyzdžiui, jei galutinės apdailos būtų imamasi iki galo neišdžiūvus glaistytiems paviršiams, ilgainiui, deja, tektų įsitikinti, kad pastangos lygios nuliui. Tad siekiant išvengti broko, yra svarbus kiekvienas remonto etapas, kiekviena detalė. Taip pat būtina atsižvelgti į konkrečias apdailos medžiagas bei kitas ypatybes.

Ketinate remontuoti kambarį? Nežinote, į ką kreiptis? O gal blaškotės tarp skirtingų apdailos variantų? Susisiekite su UAB Apdailita LT, ir būtinai surasime palankiausią sprendimą – profesionalų indėlį į Jūsų būsto jaukumą. Tai ir yra galimybė išpildyti Jūsų ir kaskart gėrėtis puikiai atrodančiu interjeru.