info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Tapetų klijavimas

Sienų tapetavimas

Tapetai – vienas paprasčiausių, greičiausių būdų kambario vaizdui atnaujinti. Tiesa, ne visiems patinka matuoti, karpyti, maišyti klijus… Kad vaizdas būtų ir ilgai išliktų nepriekaištingas, tikslingiausia patikėti užduotį meistrams.

Tapetais kuriamas svajonių kambarys

Tapetai – labai populiari medžiaga sienoms dekoruoti. Parduotuvėse galima rasti įvairiausių dizaino variantų, todėl išsirinks kiekvienas, net jei norisi ko nors išskirtinio. O ir medžiagų pasiūla gausi: popierius, vinilas, tekstilė…

Skirtingos spalvos ir raštai, nevienoda tekstūra – tai galimybė individualizuoti kiekvieną erdvę. Puiku, kad jais įmanoma sukurti tiek subtilią, tiek „rėksmingesnę“ aplinką. Tapetai gali būti viso kambario interjero pagrindas arba tarsi papildymas. Svarbiausia, jog tai, kad sukuriama UAB Apdailita LT patyrusių tapetų klijavimo ir konsultavimo specialistų, yra stilinga, šiuolaikiška, gražu, jauku ir praktiška būsto gyventojams.

Nuo klasikinio, iki modernaus stiliaus – variacijos plačios. Be to, priklausomai nuo norų, kambaryje dera ne vienos rūšies tapetai. Gerai apgalvojus suderinami ir du ar trys skirtingi variantai. Fantazija beribė. O kadangi šiais laikais siūloma ir fototapetų (kurie puošia sienas lyg milžiniški paveikslai), kambarys virsta magiška erdve.

Tinkamas paviršius

Paviršiaus tinkamumas – kodėl jis svarbus? Todėl, kad tai lemia grožį ir ilgaamžiškumą. Jei siena labai nelygi, nekokybiškai tinkuota ir glaistyta, tapetai gali nestipriai prilipti ir ilgainiui vienas kitas kraštas ims luptis, kol galiausiai visai nukris. Lygiai taip pat aktualu, kad paviršius būtų švarus. Juk ant riebalų klijai nelips, tai aišku kaip dieną.

Beje, didžiausio sienų lygumo reikalauja fototapetai. Tai aktualu, jei svarstote apie būtent šio tipo tapetus, tačiau kambario sienos nėra itin lygios. Tokiu atveju naudingu pasirinkimu gali tapti reljefiniai tapetai, atliekantys ne tik pirminę estetinę funkciją, bet ir maskuojantys smulkius sienų nelygumus.

Sienų lygumui nelabai „jautrūs“ skystieji tapetai – modernus, bet jau spėjęs išpopuliarėti sprendimas. Visgi kiekvienu atveju yra specifinių niuansų. Pavyzdžiui, skystieji tapetai gana ilgai džiūsta.

Ką rinktis? Kaip klijuoti, kad neliktų raukšlių, o vėliau nereikėtų taisyti klaidų ar nervintis dėl atšokančių kampų? Susisiekite su mumis ir išspręsime visus klausimus.