info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Gipskartonio montavimas

Planuose – būsto statyba? Rūpi ne tik būsimo namo patogumas, bet ir maksimaliai sklandus statymo procesas? Norėtumėte naudoti kuo ekologiškesnes medžiagas? UAB Apdailita LT – Jūsų paslaugoms. O kokybiškos medžiagos – Jūsų svajonių būstui.

Kodėl gipso kartono plokštės?

Renkantis statybos priemones visuomet kyla klausimas „kodėl?“ Taigi, kodėl gipso kartonas?

  • Ši statybinė medžiaga yra ekologiška, o tai svarbu žvelgiant ne tik iš šiandieninės, bet ir iš ateities perspektyvos.
  • Tai geras lengvumo ir tvirtumo derinys, o ir montavimas pakankamai greitas.
  • Gipskartonio plokštės gana universalios, jos naudojamos ir sienoms, ir luboms, taip pat galima sukurti įvairias nišas. Be abejo, patraukliausius sprendimus atrasite kartu su statybų profesionalais (siūlome susisiekti jau dabar!).
  • Plokščių paviršių galima ne tik dažyti, bet ir tapetuoti ar ant jo klijuoti plyteles, o tai dar labiau sufleruoja apie universalumą. Pavyzdžiui, pakeitus nuomonę ir vietoje tapetų panorėjus rinktis dažymą, planų pakeitimas nevirs problema. Žinoma, kuo anksčiau ir aiškiau viskas suplanuota, tuo sklandžiau statoma.
  • Gipso kartono plokštės pasižymi ir gera garso izoliacija, tad pastatytame name nereikės šnibždėtis.

Ir dar vienas pliusas, kuriuo džiaugiamasi tiek statant, tiek remontuojant, yra priimtina kaina. Ieškote praktiškumo, bet būtų gerai sutaupyti? Gipskartonio plokštės gali būti aukso vidurys.

Kodėl mes?

Kai kokybiškas medžiagas naudoja patyrę UAB Apdailita LT specialistai, sunku tikėtis prasto rezultato. Atvirkščiai, galima atrasti optimaliausius sprendimus. Kiekvienas toks sprendimas yra orientuotas ne tik į dabartį, bet ir į ateitį: kaip viskas atrodys po penkerių ar dešimties metų?

Vienas svarbių uždavinių – įvardyti, kokios namo vietos yra silpnosios, ir imtis veiksmų jas paversti ilgaamžėmis, nekelsiančiomis problemų. Atliksime patikėtas užduotis patikimai.

Aukšta medžiagų kokybė pati savaime nėra ilgaamžio ir jaukaus būsto garantija. Tačiau patikėjus darbus specialistams atskleidžiamos visos gerosios kokybiškų medžiagų savybės. Tiek gipskartonio, tiek kitų medžiagų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, nes tai yra viena iš sudedamųjų dalių siekiant pastatyti visapusiškai gerą namą. Tokį, kuris džiugins ir po daugelio metų.

Norėtumėte tokio būsto? Kviečiame susisiekti.