info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Plytelių klijavimas

Gražiomis, tvarkingomis grindimis malonu vaikščioti, į dailias sienas malonu žiūrėti. Siekiant puikaus estetinio vaizdo galima rinktis keramines ir akmens masės plyteles. Tačiau nuostabus plytelių dizainas negarantuoja dailaus interjero. Ką daryti? Kreiptis į UAB Apdailita LT, ir išspręsime visus klausimus.

Dailu ir praktiška? Įmanoma!

Kokią grindų ar sienų apdailą rinktis, kad būtų ne tik gražu, bet ir praktiška? Keraminės ar akmens masės plytelės tam puikiai tiks (akmens masės – dažnas pasirinkimas grindims). Išklijuotus paviršius yra paprasta valyti, jie nebijo drėgmės. Juk ne šiaip sau plytelės karaliauja voniose ir virtuvėse – ten, kur dažnai naudojamas vanduo.

Kad pasirinkimas iš tikro būtų praktiškas, svarbus tinkamas pagrindas. Kaskart atidžiai patikriname, ar nereikės glaistyti, mat net nuostabiausios plytelės ant prastai paruošto paviršiaus taptų tik trumpalaike puošmena.

Išskirtinumas ir idėjos

Ką daryti, jei norisi išskirtinio interjero? Šių dienų rinkoje siūloma itin daug įvairių plytelių, tad turėtumėte išsirinkti variantą, atitiksiantį visus lūkesčius. Pasirenkant norimas plyteles įmanoma gausybė interjero variacijų. Galima sukurti tiek vientisą sieną, tiek derinti kelių rūšių plyteles, taip sukuriant subtilų, savitą fragmentiškumą.

Daug kas priklauso nuo idėjos. Patikėkite jos įgyvendinimą UAB Apdailita LT profesionaliems meistrams, ir atliksime darbą kruopščiai bei atsakingai.

Atsakingo darbo svarba

Patrauklios keraminės ir akmens masės plytelės savaime negarantuoja, kad patalpa bus patraukli. Norint tvarkingo, estetiško rezultato visuomet rekomenduojama kreiptis į profesionalus. Patirtis sufleruoja: iš pažiūros smulkmenos – o įtaka darbo kokybei labai didelė. Atsakingi meistrai tinkamai paruošia pagrindą, klijuoja itin lygiai, naudoja tik kokybiškus, reikiamos paskirties klijus bei gruntus.

UAB Apdailita LT profesionalių darbuotojų patirtis, tinkamos priemonės ir įrankiai – tai derinys, užtikrinantis, kad Jūsų namuose nebus kreivų sienų, nelygių grindų. Pamirškite broką ir nevienodus tarpus tarp plytelių. Pamirškite abejotiną kokybę, nes mes siūlome tik tai, kas atitinka aukščiausius standartus ir ilgai tarnauja.

Kad ir kokią patalpą norite klijuoti plytelėmis, kartu galime surasti optimalų variantą.

Susisiekite jau dabar. Pakeisime erdvę į gerąją pusę, išklijuosime plytelėmis kokybiškai, o prieš tai pakonsultuosime, kokios labiausiai tiktų medžiagos.