info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Tinkavimas

Statybos darbai ir technologijos – neatsiejami dalykai. Jei procesai netobulėtų, pastatyti ir įrengti būstą užtruktų kur kas ilgiau. O ir rezultatai nebūtų tokie puikūs, kokie įmanomi dabar. UAB Apdailita LT specialistai, pasitelkę sukauptą patirtį ir modernias technologijas, kimba į darbą!

Prioritetas ir būtinybė – kokybiškas darbas

Visada malonu atlikti darbą kokybiškai. Tam įtakos turi ne tik meistrų gebėjimai, bet ir tikslingai naudojamos šiuolaikinės priemonės. Tačiau pirmiausia svarbu išsirinkti tas priemones, kurios iš tiesų bus tinkamos. Pasiūla plati: nuo silikoninių tinkų lauko sienoms iki gipsinių vidaus darbams. Įvertinus situaciją reikia pasitelkti geriausius produktus, antraip net kruopščiausias darbas nebus prasmingas.

Ar yra skirtumas tarp statybos ir remonto? Abiem atvejais tinkavimas yra atidumo reikalaujantis procesas. Remontuojant senesnį namą gali prireikti daugiau pastangų norint gerai paruošti paviršių, tačiau savo darbą išmanantiems meistrams tai ne problema.

Kokybiškas paruošimas ir atsakingas darbas nuo A iki Z – tai prioritetas ir būtinybė, jeigu Jums aktualu, kad tinkuoti paviršiai laikui bėgant išliktų tvirti bei estetiški.

Paviršių būklės įvertinimas prieš tinkavimą gali būti lyginamas su detektyvo darbu. Nepatikrinta, neapžiūrėta = potencialios problemos ateityje. Būkite tikri, kad su mūsų specialistais tokių trikdžių išvengsite.

Visiems metų laikams

Kadangi Lietuvoje žiemos ypač permainingos, o neretai ir pavasaris primena žiemą, pabrėžiame termoizoliacinio tinko svarbą. Jei susirūpinote būsto šiltinimu iš lauko, termoizoliacinis tinkas gali tapti pačiu tikslingiausiu variantu: ilgaamžiu, ekologišku, netrukdančiu sienoms kvėpuoti. Pranašumais prieš polistireną įsitikinome ne tik mes, bet ir mūsų klientai.

Jaukios patalpos

Ar yra gerų sprendimų būsto vidui? Tikrai taip! Greitai džiūstantis gipsinis tinkas specialistams paklūsta lyg dailininkams teptukas. O Jūsų rankose – tolesnės apdailos pasirinkimo laisvė (klijavimo tapetais, dažymo).

Gera pradžia – pusė darbo

Ruošiant paviršių ir tinkuojant negalima palikti abejotinų vietų. Kuo kruopštesnė pradžia, tuo labiau įmanomas ilgalaikis grožis ir tvirtumas. Tai svarbu kiekvienam iš mūsų. Planuojate remontą? O gal naujo būsto statybas? Tai reikšmingas, į ateitį orientuotas spendimas, todėl siūlome Jums rinktis patikimumą. Susisiekite!