info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Santechnika

Planuojant statybą šiandien nekyla klausimo, ar name bus vonios kambarys. Veikiau kyla klausimas, kiek tokių kambarių bus. O tai reiškia, kad reikšmės nestokoja visa santechninė dalis.

Kodėl santechniką svarbu patikėti profesionalams? Be abejo, kuo kokybiškiau viskas bus išvedžiota ir sumontuota, tuo didesnė galimybė užtikrinti estetišką patalpų apdailą. Tačiau UAB Apdailita LT specialistų patirtis sako, kad apdaila – dar ne viskas.

Patogi maisto ruoša – tai vienas kertinių dalykų. Sutikite, prireikus nuplauti daržoves ar pripilti į puodą vandens reikia, kad vanduo iš maišytuvo bėgtų tuoj pat, be kažkokių trikdžių.

Asmeninė higiena. Nesvarbu, ar tai dušas, ar vonia, maudytis turi būti ir saugu, ir patogu. Kiekvienam svarbu būti švariam. Prausimasis – tai kasdienė rutina, kuriai reikia tinkamų sąlygų. Jei iš karto nepasirūpinta kokybiškais santechniniais sprendimais, vėliau patogumas gerokai sumenksta.

Namų tvarkymas. Grindų plovimas ar kitas namų ruošos darbas nevyksta taip, kaip turėtų, jei kyla problemų dėl vandens. Tai, kaip namai įrengti, lemia ir jų priežiūrą – šia tiesa įsitikina mūsų klientai. Įsitikina ir tuo, kad gerai įrengtame būste buities darbai kiek įmanoma komfortiškesni.

Ilgalaikė kokybė. Sakoma, kad gera pradžia – pusė darbo. Mes šį posakį perfrazuotume. Santechnikos įrengimas – pusė darbo. Kokybiškas ir atsakingas įrengimas – štai šimtaprocentinis komplektas. Juk aktualu, kad dušas ar kriauklė virtuvėje tinkamai veiktų ne tik dabar, ne tik po metų, bet ir kur kas vėliau.

Vandentiekio, kanalizacijos vamzdžių atvedimas, baigiamieji santechnikos darbai – kiekvienas etapas reikalauja ne tik atidumo, bet ir atitinkamo žinių bagažo. Atidžiai įvertiname situaciją, renkamės ilgai tarnaujančius produktus.

Turime sukaupę didelę šios srities patirtį, tad kreipdamiesi į mus neprašausite. Susisiekite jau dabar.