info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Grindų klojimas

Nors puikios emocijos, pakili nuotaika siejama su pakelta galva, iš tiesų ne mažiau svarbu, kas yra po kojomis. Kai namie gražios ir kokybiškai išklotos grindys, tai ir geros nuotaikos netrūksta.

Taupome Jūsų laiką

Viena svarbiausių sąlygų, kad grindys būtų lygios ir dailios, yra tinkamas betono paviršius. Todėl ėmus galvoti apie naujas grindis vertėtų nuo pat pradžių pasikliauti specialistais. O jei jau išbetonuota nelabai kruopščiai, tuomet grindų klojimas tampa kur kas sudėtingesnis.

Kreipdamiesi į mus sutaupysite laiko, mat patarsime kiekvienu rūpimu grindų klojimo klausimu. Be to, nereikės taisyti defektų, nes jų paprasčiausiai nebus. Žinome įvairių dangų ypatybes, todėl ir klojimo procesas vyksta nuosekliai, be trikdžių.

Grindų rūšių kaip iš gausybės rago, bet neaiškumai išsprendžiami

Grindų dangos pasirinkimas labai platus. Ir laminuota, ir linoleumas, ir plytelės… Nors įvairovė iš esmės yra geras dalykas, tačiau sykiu reiškia ir sunkesnį apsisprendimą. Vis dėlto galime patarti, kas tiktų, o ko geriau vengti. Štai laminatas – daugelio namų puošmena, teigiamai vertinama dėl tvirtumo, ekologiškumo, gana lengvo klojimo ir dizaino įvairovės. O ir kainos patrauklios. Tačiau ar verta rinktis pigiausią laminatą virtuvei, kurioje nuolat vyksta „eismas“? Vargu, nes tikėtinas greitas nusidėvėjimas (per kelerių metų laikotarpį).

Kad ir kokia danga tai būtų, perkant aktualu atsižvelgti į techninius aspektus. Vienais atvejais įmanoma sutaupyti, o kitais tikslinga investuoti daugiau ir ilgai džiaugtis nepriekaištingu vaizdu.

Skirtingų tipų – kaip iš gausybės rago. Tad jei kiltų klausimų, siūlytume susisiekti – atsakysime ir profesionaliai patarsime.

  • Planuojate remontą ir matote, kad reikės lyginti pagrindą?
  • Žvalgotės į skirtingas dangas ir vis svarstote, neišsirenkate?
  • Nežinote, kur vertėtų atseikėti daugiau, o kur įmanoma sutaupyti?
  • Norėtumėte ne tik gražių, bet ir praktiškų grindų?
  • Mąstote, ar realu turėti grindis, kuriomis naudotumėtės išties ilgai?

Šie norai visiškai realūs, o klausimai – atsakomi. Susisiekite jau dabar su UAB Apdailita LT, ir svajonių būstas bus arčiau Jūsų!