info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Kanalizacijos vamzdžių atvedimas

Kanalizacijos vamzdžius patogiausia išvedžioti dar prieš betonuojant grindis. Pastato pamate turi būti numatytos angos kanalizacijos vamzdžiams išvesti. Dabar dažniausiai naudojami plastikiniai (polipropileniniai, polivinilchlorido ar polietileno) kanalizacijos vamzdžiai. Jie yra lengvi, lengvai montuojami, ilgaamžiai, atsparūs korozijai bei hidroterminėms apkrovoms.

Vonios ir tualeto patalpos dažniausiai projektuojamos viena šalia kitos (senesniuose namuose jie netgi būdavo vienoje patalpoje), todėl nuotekos suvedamos į vieną bendrą vamzdį. Toliau nuotekos patenka į bendrą gyvenvietės ar miesto kanalizacijos tinklą ir valymo įrenginius arba į vietinės kanalizacijos valymo įrenginius.

Kanalizacijos vamzdžiai klojami pagal atitinkamus nuolydžius, kad juose nesikauptų biologinės ir neorganinės nuosėdos. Jei reikia formuoti vamzdyno posūkį, jis montuojamas 45o kampu; jei reikalingas status 90o kampas, jį geriau formuoti iš dviejų 45o alkūnių, nes stačiame vamzdyno posūkyje labai greitai kaupiasi nuosėdos ir vamzdžiai užsikemša.

Baigiamieji santechnikos darbai

Išvedžiojus vandens tiekimo ir kanalizacijos vamzdynus ir atlikus patalpų apdailą, pereinama prie baigiamojo santechnikos darbų etapo: prijungiamos kriauklės su vandens čiaupais, montuojamos vonios ar dušinės (jos gali būti ir su grindyse montuojamais vandens nubėgimo trapais), klozetai, prijungiamos skalbimo mašinos, indaplovės – viskas, kas svarbu kasdieniam žmogaus gyvenimui.

Pabrėžtina, kad be kasdienės buitinės technikos bei vonių ar kriauklių (plautuvių) saugaus prijungimo prie vandentiekio bei kanalizacijos sistemos, UAB Apdailita LT specialistai patikimai ir saugiai rengia ir vietinę apšildymo sistemą – namų apšildymo katilines.