info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Sienų dažymas

Kokybiškai paruošti paviršiai, tinkamai glaistyti ir gruntuoti, dažomi dviem sluoksniais voleliu arba teptuku: didesnius plotus dažome voleliu, mažesnius – teptuku. Dažomoje patalpoje privalo būti ne didesnė, nei 80 % santykinė drėgmė ir ne mažiau, nei 5 laipsniai šilumos.

Todėl UAB Apdailita LT specialistai, prieš pradėdama darbus, visada išmatuoja patalpų drėgmę.

Renkantis dažų spalvą, būtina atkreipti dėmesį į vyraujantį patalpos apšvietimą. Šviesioje patalpoje nudažyti paviršiai atrodys šviesesni, tamsesnėje – tamsesni. Spalvų sodrumą paryškina ir įjungti patalpoje šviestuvai.

Paviršių parengimo svarba dažymui

Nors atrodytų, kad nudažyti sieną yra labai paprasta ir lengva – esą šį darbą sugebėtų atlikti ir vaikas, – realiai mėgėjo ir profesionalo darbo rezultatai itin skiriasi. Kokybei svarbi kiekviena smulkmena, kurios neprofesionalas tiesiog nesuvokia. Mėgėjas dažniausiai stengiasi nudažyti kuo greičiau, neįvertinęs galutiniam rezultatui svarbios paruošto paviršiaus kokybės – glaistymo, šlifavimo, gruntavimo.

Naujos statybos būsto paviršių pats dažymo procesas specialistui užtrunka ~ ¼ laiko sąnaudų, o ~ ¾ laiko skiriama tiems paviršiams kokybiškai paruošti

Senos statybos arba remontuojamų patalpų paviršių parengimas dažymui gali užtrukti ilgiau. Prieš glaistymą, šlifavimą, gruntavimą dar būtina pašalinti senus tapetus arba nugramdyti senus dažus, nuplauti sienas nuo nešvarumų ar kreidos suodžių. Be to, dažnai tenka lyginti paviršius gipsiniais tinkais, perkloti elektros instaliaciją, su gipsiniais glaistais sumontuoti elektros paskirstymo dėžutes sienose ir tik tada pradėti glaistyti, šlifuoti ir gruntuoti.

UAB Apdailita LT patyrę specialistai visus paviršius prieš dažymą parengia patys. Negalima prisiimti atsakomybės už galutinį dažymo rezultatą, jei nežinia, kaip atlikti parengiamieji darbai. Nedažome kitų asmenų ar įmonių paruoštų paviršių. Dažymo kokybė yra neatsiejama nuo paruošimo kokybės – glaistymo, šlifavimo, gruntavimo. Tai nedaloma darbų visuma su aiškia tuos darbus atliekančių asmenų atsakomybe.

Todėl šiuos darbus, reikalaujančius atitinkamos kvalifikacijos ir patirties, geriau patikėti profesionaliems savo srities UAB Apdailita LT specialistams. Toje aplinkoje būsto šeimininkams teks gyventi ir nuolat matyti jų darbo rezultatus. Geriau, kad jauki patalpų aplinka kasdieną džiugintų.