info@apdailita.lt

+370 608 88 886

Darbo dienomis 8-17 val.

Dirbtinės grindys

Dirbtinių medžiagų grindys

Pakloti arba įrengti grindis ant kokybiškai išlieto betoninio pagrindo tarsi ir nėra sunku. Tačiau šiais laikais turime tikrai daug įvairiausių grindų dangų, ir kiekviena iš jų dar turi galybę modifikacijų, gaminamos skirtingų įmonių, todėl turi ir nevienodas technines charakteristikas. Patyrę UAB Apdailita LT specialistai visuomet padės jums pasirinkti labiausiai tinkančias konkrečiai paskirčiai grindų dangas. Mūsų profesionalai gerai žino kiekvienos dangos klojimo niuansus, todėl UAB Apdailita LT įrengtomis grindimis naudositės ir džiaugsitės tikrai ilgai.

Laminuotos grindys

Laminuota grindų danga – viena iš populiariausių. Laminuotos grindlentės yra tvirtos, ekologiškos, nesunkiai ir greitai sumontuojamos, nebrangios ir pasižymi itin didele spalvų ir faktūrų įvairove. Tokios grindys yra šiltos, labai tinkančios gyvenamosioms patalpoms. Laminatas labai atsparus smūgiams, neteplus, neblunka saulėje, jį galima plauti šlapiu skuduru, trinti kempine ar šepečiu. Perkant laminuotas grindlentes, būtina atkreipti dėmesį į jų technines charakteristikas, t. y. kokiam krūviui jos pritaikytos. Niekada nereikėtų pirkti pigiausių grindlenčių virtuvei ar prieškambariui, nes jos greitai nusidėvės ir gali tarnauti tik 2-3 metus.

 

KlasėPatalpos
21Neintensyviai naudojamos gyvenamosios (miegamasis, drabužinė)
22Vidutiniškai intensyviai naudojamos gyvenamosios (svetainė, vaikų kambarys)
23Intensyviai naudojamos gyvenamosios (prieškambaris, valgomasis)
32Visuomeninės (biuras)
33Visuomeninės (parduotuvė)

Klojant laminuotą grindų dangą, po ja tiesiama putų polietileno plėvelė ir kelių mm storio garsą izoliuojantis sluoksnis.

Linoleumas (ritininė vinilo danga)

Dabartinės ritininės dangos iš tiesų nėra tas nuo senų laikų žinomas iš natūralių gamtinių medžiagų gamintas linoleumas, tačiau dėl panašaus klojimo būdo buityje dažnai vadinamos būtent taip, ir linoleumas tapo bendriniu pavadinimu. Dabartinio linoleumo paviršius – tai PVC danga. Elastingumu, forma ir ilgaamžiškumu ši grindų danga beveik analogiška natūraliam linoleumui, tačiau už ligi šiol gaminamą natūralųjį linoleumą ženkliai pigesnė. Renkantis ruloninę PVC dangą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į raštus, bet ir į jos apsauginio sluoksnio storį – kuo šis sluoksnis storesnis, tuo ilgaamžiškesnė ir atsparesnė trynimui danga. Natūralus linoleumas yra monolitinis, todėl nusidėvėjimui atsparesnis.